W tym artykule szczegółowo zbadamy temat Major League Soccer (2017), analizując jego pochodzenie, wpływ na dzisiejsze społeczeństwo i jego znaczenie w różnych kontekstach. Zagłębimy się w najważniejsze aspekty Major League Soccer (2017), a także jego możliwe implikacje na przyszłość. Poprzez wyczerpujące i multidyscyplinarne badanie staramy się zaoferować pełne i aktualne spojrzenie na Major League Soccer (2017), aby zapewnić naszym czytelnikom głębokie i wzbogacające zrozumienie tego tematu. Zagłębimy się w różne obszary badań związane z Major League Soccer (2017), próbując odkryć jego liczne aspekty i wpływ na życie codzienne.

Termin

4 marca 2017 – 9 grudnia 2017

Zwycięzca

Toronto FC

Major League Soccer w roku 2017 był dwudziestym drugim sezonem tych rozgrywek. Po raz pierwszy w historii mistrzem MLS został klub Toronto FC, natomiast wicemistrzem Seattle Sounders.

8. Real Salt Lake 34 13 6 15 49:55 45
9. Minnesota United FC 34 10 6 18 47:70 36
10. Colorado Rapids 34 9 6 19 31:51 33
11. Los Angeles Galaxy 34 8 8 18 45:67 32

Aktualne na 11 kwietnia 2018. Źródło:

Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. różnica zdobytych bramek; 3. większa liczba zdobytych bramek.

Play off

Ćwierćfinale i półfinale rozgrywano dwumecze. 1/8 finału i finał rozgrywano w formie pojedynczego meczu. Gdy rywalizacja w dwumeczu ćwierćfinałowym oraz półfinału jak i w meczach 1/8 finału oraz finałowym był remis, rozgrywano dogrywkę 2 x 15 minut.

1/8 finału

Ćwierćfinał

Para nr 1

Dwumecz wygrało Seattle Sounders wynikiem 2:0.

Para nr 2

W dwumeczu padł remis 2:2. O awansie zdecydowały bramki na wyjeździe w których Toronto FC wygrało 2:1.

Para nr 3

Dwumecz wygrało Houston Dynamo wynikiem 2:1.

Para nr 4

Dwumecz wygrało Columbus Crew wynikiem 4:3.

Półfinał

Para nr 1

Dwumecz wygrało Toronto FC wynikiem 1:0.

Para nr 2

Dwumecz wygrało Seattle Sounders wynikiem 5:0.

Finał

9 grudnia 2017 Toronto FC Kanada 2:0 Stany Zjednoczone Seattle Sounders BMO Field, Toronto
16:00 EST Jozy Altidore Gol 67'