2020–  Włochy U-21 6 (3)
W sumie: 8 (3)
  1. Aktualne na: 29 stycznia 2023. Uwzględniono wyłącznie rozgrywki ligowe.
  2. Aktualne na: 31 maja 2021.

Tommaso Pobega (ur. 15 lipca 1999 w Trieste) – włoski piłkarz występujący na pozycji pomocnika w klubie A.C. Milan.

Kariera klubowa

Wystąpił w towarzyskich meczach głównego składu Milanu jesienią 2016 roku.

W dniu 23 sierpnia 2018, Pobega dołączył do klubu Serie C Ternana na wypożyczeniu na sezon 2018–19. 7 października zadebiutował w Serie C dla Ternany jako rezerwowy, zastępując Giuseppe Vives w 73. minucie spotkania 1:1 u siebie z Renate. 7 listopada rozegrał swój pierwszy cały mecz dla Ternany, wygrywając 1:0 na wyjeździe z Fano. 27 grudnia strzelił swojego pierwszego profesjonalnego gola w 69. minucie wygranego u siebie 2:1 z Teramo. W dniu 9 lutego 2019, Pobega dwukrotnie strzelił gola w remisie 2:2 u siebie z Virtus Verona. Pobega zakończył sezonowe wypożyczenie do Ternany z 32 występami, 3 bramkami i 3 asystami.

15 lipca 2019 Pobega dołączył do klubu Serie B Pordenone na wypożyczeniu do 30 czerwca 2020 roku. 11 sierpnia zadebiutował i strzelił pierwszego gola dla klubu w 44. minucie przegranej 2:1 u siebie z FeralpiSalò w drugiej. rundy Coppa Italia, rozegrał cały mecz. 26 sierpnia zadebiutował w Serie B w barwach Pordenone i dwukrotnie strzelił gola w wygranym 3:0 meczu u siebie z Frosinone. Pięć dni później rozegrał swój pierwszy cały mecz w Serie B, przegranym 4:2 na wyjeździe z Pescarą. 5 października Pobega strzelił trzeciego gola w Serie B w 40. minucie wygranej 2:0 u siebie z Empoli.

W dniu 24 sierpnia 2020 roku Pobega podpisał nowy kontrakt z Mediolanem do 30 czerwca 2025 roku.

23 września 2020 roku został wypożyczony do klubu Serie A Spezia do 30 czerwca 2021 roku.