Riechedly Bazoer

Obecnie Riechedly Bazoer to temat, który zyskał ogromne znaczenie we współczesnym społeczeństwie. Ze względu na wiele aspektów Riechedly Bazoer wywarł wpływ nie tylko na życie ludzi, ale także na gospodarkę, politykę i kulturę. Jego znaczenie rozprzestrzeniło się z biegiem czasu, czyniąc go stałym punktem zainteresowania zarówno naukowców, profesjonalistów, jak i entuzjastów. W tym artykule zbadamy różne aspekty związane z Riechedly Bazoer, analizując jego historię, wpływ dzisiaj i możliwe perspektywy na przyszłość.

W sumie: 41 (4)
  1. Aktualne na: 23 października 2018. Uwzględniono wyłącznie rozgrywki ligowe.
  2. Aktualne na: 23 października 2018.
Dorobek medalowy
Mistrzostwa Europy U-17
złoto Słowenia 2012

Riechedly Bazoer (ur. 12 października 1996 w Utrechcie) – holenderski piłkarz grający na pozycji środkowego pomocnika w SBV Vitesse.

Kariera klubowa

Swoją karierę piłkarską Bazoer rozpoczął w klubie USV Elinkwijk. W 2006 roku podjął treningi w szkółce piłkarskiej PSV Eindhoven. W 2012 zaczął trenować w Ajaksie Amsterdam. W 2013 roku zaczął grać w rezerwach tego klubu. 5 sierpnia 2013 zadebiutował w nich w Eerste divisie w wygranym 2:0 domowym meczu z Telstarem. W trakcie sezonu 2013/2014 stał się również członkiem pierwszego zespołu. W Eredivisie swój debiut zaliczył 6 grudnia 2014 w wygranym 5:0 domowym meczu z Willem II Tilburg. W 65. minucie tego meczu zmienił Lucasa Andersena. Swojego pierwszego gola w holenderskiej lidze strzelił 15 grudnia 2015 w wygranym 4:2 domowym meczu z FC Twente. W sezonie 2014/2015 wywalczył wicemistrzostwo Holandii.

W grudniu 2016 podpisał czteroipółletni kontrakt z VfL Wolfsburg.