W dzisiejszym świecie Mistrzostwa Świata U-19 w Rugby Union Mężczyzn 2007 stał się tematem o dużym znaczeniu i zainteresowaniu szerokiego grona odbiorców. Niezależnie od tego, czy chodzi o wpływ społeczny, znaczenie historyczne czy wpływ na życie codzienne, Mistrzostwa Świata U-19 w Rugby Union Mężczyzn 2007 przykuł uwagę wielu ludzi na całym świecie. Od powstania do rozwoju i możliwych przyszłych konsekwencji, Mistrzostwa Świata U-19 w Rugby Union Mężczyzn 2007 wywołał szeroką debatę i dyskusję w różnych obszarach. W tym artykule dokładnie zbadamy Mistrzostwa Świata U-19 w Rugby Union Mężczyzn 2007 i jego wiele aspektów, mając na celu zapewnienie szerokiego i wszechstronnego przeglądu tego tematu.
| ||
Dyscyplina | ||
---|---|---|
Organizator | ||
Szczegóły turnieju | ||
Gospodarz | ||
Otwarcie |
4 kwietnia 2007 | |
Zamknięcie (finał) |
21 kwietnia 2007 | |
Liczba drużyn |
24 (z 6 konfederacji) | |
Liczba aren |
6 (w 2 miastach) | |
I miejsce | ||
II miejsce | ||
III miejsce | ||
Statystyki turnieju | ||
Liczba meczów |
60 | |
Najwięcej punktów |
Leigh Halfpenny (57) | |
Najwięcej przyłożeń |
Kade Poki (5) |
Mistrzostwa Świata U-19 w Rugby Union Mężczyzn 2007 – trzydzieste dziewiąte mistrzostwa świata U-19 w rugby union mężczyzn zorganizowane przez IRB, które odbyły się w Belfaście w dniach od 4 do 21 kwietnia 2007 roku.
Jedyną europejską drużyną w półfinałach byli Walijczycy, wszystkie medale przypadły jednak zespołom z południowej półkuli. Po dwóch latach przerwy tytuł odzyskali Nowozelandczycy w finale pokonawszy reprezentantów RPA, brąz zaś zdobyli Australijczycy.
Najwięcej punktów w zawodach (57) zdobył Walijczyk Leigh Halfpenny, zaś w klasyfikacji przyłożeń z pięcioma zwyciężył Nowozelandczyk Kade Poki.
John McCall Fairplay Award ufundowaną na cześć tragicznie zmarłego na mistrzostwach w 2004 roku irlandzkiego zawodnika, Johna McCalla, w imieniu reprezentacji Chile odebrał jej kapitan, Benjamin del Solar.
Irish Rugby Football Union otrzymał prawa do organizacji turnieju w maju 2006 roku i do jego przeprowadzenia wyznaczył Ulster Rugby Union. Mistrzostwa zostały zorganizowane w ciągu pięciu meczowych dni pomiędzy 4 a 21 kwietnia 2007 roku na sześciu obiektach – pięciu w Belfaście i jednym w Bangor. W turnieju mogli uczestniczyć jedynie zawodnicy urodzeni w latach 1988–1989, a nad ich przebiegiem czuwało osiemnastu arbitrów, pośród których była Sarah Corrigan – pierwsza kobieta sędziująca męskie usankcjonowane przez IRB zawody w rugby piętnastoosobowym. Rozstawienie zespołów i harmonogram meczów został opublikowany 30 listopada 2006 roku.
Dwadzieścia cztery uczestniczące reprezentacje zostały podzielone na dwie dwunastozespołowe dywizje i rozstawione w nich na cztery trzyzespołowe grupy według wyników osiągniętych w poprzednich mistrzostwach oraz w regionalnych eliminacjach. Rywalizowały one następnie w ciągu trzech pierwszych meczowych dni z drużynami z innej grupy (grupa A z D, B z C). Zwycięzca meczu zyskiwał cztery punkty, za remis przysługiwały dwa punkty, porażka nie była punktowana, a zdobycie przynajmniej czterech przyłożeń lub przegrana nie więcej niż siedmioma punktami premiowana była natomiast punktem bonusowym. Po zakończeniu pierwszej fazy ustalany był ranking przed dwumeczową fazą play-off – pierwsze cztery zespoły walczyły o mistrzostwo, kolejne cztery o miejsce piąte, zaś pozostałe o miejsce dziewiąte.
Przy ustalaniu rankingu po fazie grupowej w przypadku tej samej ilości punktów lokaty zespołów były ustalane kolejno na podstawie:
W przypadku remisu w fazie pucharowej nie odbywała się dogrywka, zwycięzca wyłaniany był zaś na podstawie większej ilości przyłożeń w tym meczu, przyłożeń zakończonych podwyższeniem, a ostatecznie w wyniku karnych kopów. Wyjątkiem był mecz finałowy, w którym w przypadku niewyłonienia zwycięzcy według kryteriów przyłożeń i podwyższeń, nie rozgrywano konkursu kopów, lecz ogłaszano wspólny triumf obu zespołów.
Bilety na turniej były dostępne od połowy lutego 2007 roku, z najtańszymi normalnymi wejściówkami po cztery funty za dwa mecze w przedsprzedaży na każdy z obiektów i z ulgowymi o połowę tańszymi.
Zgodnie z regulaminem rozgrywek najsłabsza szóstka z dywizji B o udział w kolejnych mistrzostwach musiała ubiegać się w regionalnych kwalifikacjach, natomiast jej zwycięzca w następnej edycji zastępował ostatnią drużynę dywizji A. Jednak były to ostatnie mistrzostwa w tej kategorii wiekowej, bowiem w związku z restrukturyzacją rozgrywek juniorskich turniej ten wraz z mistrzostwami U-21 został zastąpiony w 2008 roku przez mistrzostwa świata juniorów w rugby union i Junior World Rugby Trophy przeznaczone dla zawodników do lat dwudziestu.
Grupa A | Grupa B | Grupa C | Grupa D | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Australia U-19 | 2 | Nowa Zelandia U-19 | 3 | Anglia U-19 | 4 | Francja U-19 |
8 | Południowa Afryka U-19 | 7 | Argentyna U-19 | 6 | Walia U-19 | 5 | Irlandia U-19 |
9 | Szkocja U-19 | 10 | Samoa U-19 | 11 | Japonia U-19 | 12 | Fidżi U-19 |
Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | Pkt bonus |
Pkt | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | W | R | P | + | - | +/- | ||||
1. | Nowa Zelandia U-19 | 3 | 3 | 0 | 0 | 178 | 33 | +145 | 3 | 15 |
2. | Australia U-19 | 3 | 3 | 0 | 0 | 68 | 33 | +35 | 2 | 14 |
3. | Południowa Afryka U-19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 75 | 27 | +48 | 2 | 10 |
4. | Walia U-19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 76 | 57 | +19 | 2 | 10 |
5. | Francja U-19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 39 | 44 | -5 | 0 | 8 |
6. | Anglia U-19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 50 | 61 | -11 | 0 | 8 |
7. | Argentyna U-19 | 3 | 1 | 0 | 2 | 56 | 54 | +2 | 2 | 6 |
8. | Samoa U-19 | 3 | 1 | 0 | 2 | 60 | 65 | -5 | 1 | 5 |
9. | Irlandia U-19 | 3 | 1 | 0 | 2 | 28 | 58 | -30 | 1 | 5 |
10. | Fidżi U-19 | 3 | 1 | 0 | 2 | 42 | 82 | -40 | 0 | 4 |
11. | Szkocja U-19 | 3 | 0 | 0 | 3 | 41 | 49 | -8 | 3 | 3 |
12. | Japonia U-19 | 3 | 0 | 0 | 3 | 26 | 176 | -150 | 0 | 0 |
05 kwietnia 2007 17:30 sędzia: Dean Richards |
Południowa Afryka U-19 | 36-5 | Fidżi U-19 | Deramore Park, Belfast |
Relacja |
05 kwietnia 2007 17:30 sędzia: Julian Pritchard |
Nowa Zelandia U-19 | 37-14 | Walia U-19 | Ravenhill Stadium, Belfast |
Relacja |
05 kwietnia 2007 17:30 sędzia: Neil Paterson |
Argentyna U-19 | 41-8 | Japonia U-19 | Shaw's Bridge, Belfast |
Relacja |
05 kwietnia 2007 19:30 sędzia: David Keane |
Samoa U-19 | 12-20 | Anglia U-19 | Shaw's Bridge, Belfast |
Relacja |
05 kwietnia 2007 19:30 sędzia: James Jones |
Australia U-19 | 15-10 | Irlandia U-19 | Ravenhill Stadium, Belfast |
Relacja |
05 kwietnia 2007 19:30 sędzia: Matt Stanish |
Szkocja U-19 | 6-11 | Francja U-19 | Deramore Park, Belfast |
Relacja |
09 kwietnia 2007 17:30 sędzia: David Keane |
Południowa Afryka U-19 | 8-17 | Francja U-19 | Ravenhill Stadium, Belfast |
Relacja |
09 kwietnia 2007 17:30 sędzia: Philip Bosch |
Nowa Zelandia U-19 | 107-6 | Japonia U-19 | Deramore Park, Belfast |
Relacja |
09 kwietnia 2007 17:30 sędzia: Jérôme Garcès |
Samoa U-19 | 20-33 | Walia U-19 | Shaw's Bridge, Belfast |
Relacja |
09 kwietnia 2007 19:30 sędzia: Matt Stanish |
Argentyna U-19 | 15-17 | Anglia U-19 | Deramore Park, Belfast |
Relacja |
09 kwietnia 2007 19:30 sędzia: Julian Pritchard |
Szkocja U-19 | 12-13 | Irlandia U-19 | Ravenhill Stadium, Belfast |
Relacja |
09 kwietnia 2007 19:30 sędzia: Neil Paterson |
Australia U-19 | 23-12 | Fidżi U-19 | Shaw's Bridge, Belfast |
Relacja |
13 kwietnia 2007 17:30 sędzia: David Keane |
Szkocja U-19 | 23-25 | Fidżi U-19 | Shaw's Bridge, Belfast |
Relacja |
13 kwietnia 2007 17:30 sędzia: David Wilkinson |
Nowa Zelandia U-19 | 34-13 | Anglia U-19 | Ravenhill Stadium, Belfast |
Relacja |
13 kwietnia 2007 17:30 sędzia: Javier Mancuso |
Samoa U-19 | 28-12 | Japonia U-19 | Deramore Park, Belfast |
Relacja |
13 kwietnia 2007 19:30 sędzia: Dean Richards |
Argentyna U-19 | 0-29 | Walia U-19 | Shaw's Bridge, Belfast |
Relacja |
13 kwietnia 2007 19:30 sędzia: Philip Bosch |
Australia U-19 | 30-11 | Francja U-19 | Deramore Park, Belfast |
Relacja |
13 kwietnia 2007 19:30 sędzia: Matt Stanish |
Południowa Afryka U-19 | 31-5 | Irlandia U-19 | Ravenhill Stadium, Belfast |
Relacja |
Półfinały | Finał | |||||
17 kwietnia 2007 | ||||||
Fidżi U-19 | 7 | |||||
Szkocja U-19 | 11 | |||||
21 kwietnia 2007 | ||||||
Szkocja U-19 | 0 | |||||
Irlandia U-19 | 34 | |||||
Mecz o 3. miejsce | ||||||
17 kwietnia 2007 | 21 kwietnia 2007 | |||||
Irlandia U-19 | 31 | Fidżi U-19 | 60 | |||
Japonia U-19 | 10 | Japonia U-19 | 12 |
17 kwietnia 2007 17:30 sędzia: Dean Richards |
Fidżi U-19 | 7-11 | Szkocja U-19 | Deramore Park, Belfast |
Relacja |
17 kwietnia 2007 19:30 sędzia: James Bolabiu |
Irlandia U-19 | 31-10 | Japonia U-19 | Shaw's Bridge, Belfast |
Relacja |
21 kwietnia 2007 15:00 sędzia: Dean Richards |
Szkocja U-19 | 0-34 | Irlandia U-19 | Ravenhill Stadium, Belfast |
Relacja |
21 kwietnia 2007 15:30 sędzia: Jérôme Garcès |
Fidżi U-19 | 60-12 | Japonia U-19 | Deramore Park, Belfast |
Relacja |
Półfinały | Finał | |||||
17 kwietnia 2007 | ||||||
Anglia U-19 | 31 | |||||
Argentyna U-19 | 13 | |||||
21 kwietnia 2007 | ||||||
Anglia U-19 | 17 | |||||
Francja U-19 | 43 | |||||
Mecz o 3. miejsce | ||||||
17 kwietnia 2007 | 21 kwietnia 2007 | |||||
Francja U-19 | 25 | Argentyna U-19 | 12 | |||
Samoa U-19 | 13 | Samoa U-19 | 13 |
17 kwietnia 2007 17:30 sędzia: Philip Bosch |
Anglia U-19 | 31-13 | Argentyna U-19 | Shaw's Bridge, Belfast |
Relacja |
17 kwietnia 2007 19:30 sędzia: James Jones |
Francja U-19 | 25-13 | Samoa U-19 | Deramore Park, Belfast |
Relacja |
21 kwietnia 2007 15:30 sędzia: David Keane |
Anglia U-19 | 17-43 | Francja U-19 | Shaw's Bridge, Belfast |
Relacja |
21 kwietnia 2007 13:30 sędzia: James Bolabiu |
Argentyna U-19 | 12-13 | Samoa U-19 | Shaw's Bridge, Belfast |
Relacja |
Półfinały | Finał | |||||
17 kwietnia 2007 | ||||||
Nowa Zelandia U-19 | 36 | |||||
Walia U-19 | 12 | |||||
21 kwietnia 2007 | ||||||
Południowa Afryka U-19 | 7 | |||||
Nowa Zelandia U-19 | 31 | |||||
Mecz o 3. miejsce | ||||||
17 kwietnia 2007 | 21 kwietnia 2007 | |||||
Australia U-19 | 18 | Australia U-19 | 25 | |||
Południowa Afryka U-19 | 32 | Walia U-19 | 21 |
17 kwietnia 2007 19:30 sędzia: Neil Paterson |
Nowa Zelandia U-19 | 36-12 | Walia U-19 | Ravenhill Stadium, Belfast |
Relacja |
17 kwietnia 2007 17:30 sędzia: Matt Stanish |
Australia U-19 | 18-32 | Południowa Afryka U-19 | Ravenhill Stadium, Belfast |
Relacja |
21 kwietnia 2007 19:30 sędzia: James Jones |
Południowa Afryka U-19 | 7-31 | Nowa Zelandia U-19 | Ravenhill Stadium, Belfast |
Relacja |
21 kwietnia 2007 17:30 sędzia: Philip Bosch |
Australia U-19 | 25-21 | Walia U-19 | Ravenhill Stadium, Belfast |
Relacja |
Miejsce | Reprezentacja | Składy |
---|---|---|
Nowa Zelandia U-19 | ||
Południowa Afryka U-19 | ||
Australia U-19 | ||
4 | Walia U-19 | |
5 | Francja U-19 | |
6 | Anglia U-19 | |
7 | Samoa U-19 | |
8 | Argentyna U-19 | |
9 | Irlandia U-19 | |
10 | Szkocja U-19 | |
11 | Fidżi U-19 | |
12 | Japonia U-19 |
Grupa A | Grupa B | Grupa C | Grupa D | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rumunia U-19 | 2 | Tonga U-19 | 3 | Włochy U-19 | 4 | Kanada U-19 |
8 | Rosja U-19 | 7 | Chile U-19 | 6 | Urugwaj U-19 | 5 | Gruzja U-19 |
9 | Zimbabwe U-19 | 10 | Chińskie Tajpej U-19 | 11 | Wyspy Cooka U-19 | 12 | Stany Zjednoczone U-19 |
Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | Pkt bonus |
Pkt | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | W | R | P | + | - | +/- | ||||
1. | Włochy U-19 | 3 | 3 | 0 | 0 | 102 | 25 | +77 | 2 | 14 |
2. | Kanada U-19 | 3 | 3 | 0 | 0 | 56 | 12 | +44 | 1 | 13 |
3. | Gruzja U-19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 78 | 39 | +39 | 4 | 12 |
4. | Stany Zjednoczone U-19 | 3 | 3 | 0 | 0 | 44 | 17 | +27 | 0 | 12 |
5. | Tonga U-19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 114 | 19 | +95 | 3 | 11 |
6. | Urugwaj U-19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 90 | 61 | +29 | 1 | 9 |
7. | Chile U-19 | 3 | 1 | 0 | 2 | 62 | 76 | -14 | 1 | 5 |
8. | Zimbabwe U-19 | 3 | 1 | 0 | 2 | 40 | 56 | -16 | 1 | 5 |
9. | Wyspy Cooka U-19 | 3 | 0 | 1 | 2 | 30 | 111 | -81 | 0 | 2 |
10. | Chińskie Tajpej U-19 | 3 | 0 | 1 | 2 | 21 | 127 | -106 | 0 | 2 |
11. | Rumunia U-19 | 3 | 0 | 0 | 3 | 17 | 59 | -42 | 1 | 1 |
12. | Rosja U-19 | 3 | 0 | 0 | 3 | 11 | 63 | -52 | 1 | 1 |
04 kwietnia 2007 17:30 sędzia: Philip Bosch |
Tonga U-19 | 36-5 | Urugwaj U-19 | Uprichard Park, Bangor |
Relacja |
04 kwietnia 2007 17:30 sędzia: James Bolabiu |
Chile U-19 | 29-14 | Wyspy Cooka U-19 | Queen's University, Belfast |
Relacja |
04 kwietnia 2007 17:30 sędzia: João Mourinha |
Chińskie Tajpej U-19 | 6-62 | Włochy U-19 | Gibson Park, Belfast |
Relacja |
04 kwietnia 2007 19:30 sędzia: Javier Mancuso |
Rumunia U-19 | 0-28 | Gruzja U-19 | Uprichard Park, Bangor |
Relacja |
04 kwietnia 2007 19:30 sędzia: Jérôme Garcès |
Rosja U-19 | 0-6 | Stany Zjednoczone U-19 | Gibson Park, Belfast |
Relacja |
04 kwietnia 2007 19:30 sędzia: Sarah Corrigan |
Zimbabwe U-19 | 0-8 | Kanada U-19 | Queen's University, Belfast |
Relacja |
08 kwietnia 2007 14:30 sędzia: James Jones |
Rumunia U-19 | 10-16 | Stany Zjednoczone U-19 | Queen's University, Belfast |
Relacja |
08 kwietnia 2007 14:30 sędzia: Dean Richards |
Rosja U-19 | 5-33 | Kanada U-19 | Uprichard Park, Bangor |
Relacja |
08 kwietnia 2007 14:30 sędzia: Javier Mancuso |
Tonga U-19 | 72-6 | Wyspy Cooka U-19 | Gibson Park, Belfast |
Relacja |
08 kwietnia 2007 16:30 sędzia: Phil Smith |
Chile U-19 | 13-32 | Włochy U-19 | Uprichard Park, Bangor |
Relacja |
08 kwietnia 2007 16:30 sędzia: Alan Falzone |
Chińskie Tajpej U-19 | 5-55 | Urugwaj U-19 | Queen's University, Belfast |
Relacja |
08 kwietnia 2007 16:30 sędzia: João Mourinha |
Zimbabwe U-19 | 33-26 | Gruzja U-19 | Gibson Park, Belfast |
Relacja |
12 kwietnia 2007 17:30 sędzia: Phil Smith |
Zimbabwe U-19 | 7-22 | Stany Zjednoczone U-19 | Queen's University, Belfast |
Relacja |
12 kwietnia 2007 17:30 sędzia: João Mourinha |
Chile U-19 | 20-30 | Urugwaj U-19 | Uprichard Park, Bangor |
Relacja |
12 kwietnia 2007 17:30 sędzia: Sarah Corrigan |
Chińskie Tajpej U-19 | 10-10 | Wyspy Cooka U-19 | Gibson Park, Belfast |
Relacja |
12 kwietnia 2007 19:30 sędzia: James Bolabiu |
Rumunia U-19 | 7-15 | Kanada U-19 | Uprichard Park, Bangor |
Relacja |
12 kwietnia 2007 19:30 sędzia: Alan Falzone |
Rosja U-19 | 6-24 | Gruzja U-19 | Gibson Park, Belfast |
Relacja |
12 kwietnia 2007 19:30 sędzia: James Jones |
Tonga U-19 | 6-8 | Włochy U-19 | Queen's University, Belfast |
Relacja |
Półfinały | Finał | |||||
16 kwietnia 2007 | ||||||
Wyspy Cooka U-19 | 14 | |||||
Rosja U-19 | 22 | |||||
20 kwietnia 2007 | ||||||
Rumunia U-19 | 20 | |||||
Rosja U-19 | 10 | |||||
Mecz o 3. miejsce | ||||||
16 kwietnia 2007 | 20 kwietnia 2007 | |||||
Chińskie Tajpej U-19 | 10 | Chińskie Tajpej U-19 | 29 | |||
Rumunia U-19 | 35 | Wyspy Cooka U-19 | 10 |
16 kwietnia 2007 17:30 sędzia: Phil Smith |
Wyspy Cooka U-19 | 14-22 | Rosja U-19 | Gibson Park, Belfast |
Relacja |
16 kwietnia 2007 17:30 sędzia: João Mourinha |
Chińskie Tajpej U-19 | 10-35 | Rumunia U-19 | Queen's University, Belfast |
Relacja |
20 kwietnia 2007 17:30 sędzia: Alan Falzone |
Rumunia U-19 | 20-10 | Rosja U-19 | Queen's University, Belfast |
Relacja |
20 kwietnia 2007 17:30 sędzia: Sarah Corrigan |
Chińskie Tajpej U-19 | 29-10 | Wyspy Cooka U-19 | Gibson Park, Belfast |
Relacja |
Półfinały | Finał | |||||
16 kwietnia 2007 | ||||||
Tonga U-19 | 26 | |||||
Zimbabwe U-19 | 11 | |||||
20 kwietnia 2007 | ||||||
Urugwaj U-19 | 15 | |||||
Tonga U-19 | 24 | |||||
Mecz o 3. miejsce | ||||||
16 kwietnia 2007 | 20 kwietnia 2007 | |||||
Urugwaj U-19 | 21 | Chile U-19 | 10 | |||
Chile U-19 | 3 | Zimbabwe U-19 | 12 |
16 kwietnia 2007 19:30 sędzia: Alan Falzone |
Tonga U-19 | 26-11 | Zimbabwe U-19 | Uprichard Park, Bangor |
Relacja |
16 kwietnia 2007 17:30 sędzia: Sarah Corrigan |
Urugwaj U-19 | 21-3 | Chile U-19 | Uprichard Park, Bangor |
Relacja |
20 kwietnia 2007 19:30 sędzia: Javier Mancuso |
Urugwaj U-19 | 15-24 | Tonga U-19 | Queen's University, Belfast |
Relacja |
20 kwietnia 2007 19:30 sędzia: Phil Smith |
Chile U-19 | 10-12 | Zimbabwe U-19 | Gibson Park, Belfast |
Relacja |
Półfinały | Finał | |||||
16 kwietnia 2007 | ||||||
Włochy U-19 | 31 | |||||
Stany Zjednoczone U-19 | 6 | |||||
20 kwietnia 2007 | ||||||
Kanada U-19 | 3 | |||||
Włochy U-19 | 22 | |||||
Mecz o 3. miejsce | ||||||
16 kwietnia 2007 | 20 kwietnia 2007 | |||||
Kanada U-19 | 19 | Gruzja U-19 | 5 | |||
Gruzja U-19 | 3 | Stany Zjednoczone U-19 | 24 |
16 kwietnia 2007 19:30 sędzia: Javier Mancuso |
Włochy U-19 | 31-6 | Stany Zjednoczone U-19 | Queen's University, Belfast |
Relacja |
16 kwietnia 2007 19:30 sędzia: Jérôme Garcès |
Kanada U-19 | 19-3 | Gruzja U-19 | Gibson Park, Belfast |
Relacja |
20 kwietnia 2007 19:30 sędzia: Matt Stanish |
Kanada U-19 | 3-22 | Włochy U-19 | Shaw's Bridge, Belfast |
Relacja |
20 kwietnia 2007 18:00 sędzia: Neil Paterson |
Gruzja U-19 | 5-24 | Stany Zjednoczone U-19 | Uprichard Park, Bangor |
Relacja |
Miejsce | Reprezentacja | Składy |
---|---|---|
1 | Włochy U-19 | |
2 | Kanada U-19 | |
3 | Stany Zjednoczone U-19 | |
4 | Gruzja U-19 | |
5 | Tonga U-19 | |
6 | Urugwaj U-19 | |
7 | Zimbabwe U-19 | |
8 | Chile U-19 | |
9 | Rumunia U-19 | |
10 | Rosja U-19 | |
11 | Chińskie Tajpej U-19 | |
12 | Wyspy Cooka U-19 |