1. Aktualne na: 1 stycznia 2024. Uwzględniono wyłącznie rozgrywki ligowe.
Liga Narodów UEFA
srebro Portugalia 2018/2019
Mistrzostwa Europy U-17
srebro Malta 2014 piłka nożna

Donny van de Beek (ur. 18 kwietnia 1997 w Nijkerk) – holenderski piłkarz grający na pozycji pomocnika w Eintrachcie Frankfurt, do którego jest wypożyczony z Manchesteru United.

Kariera klubowa

Jest wychowankiem amsterdamskiego AFC Ajax. W czasach juniorskich trenował także w klubie Veensche Boys . W 2015 roku dołączył do seniorskiego zespołu Ajaksu. W Eredivisie zadebiutował 29 listopada 2015 w wygranym 2:0 meczu z PEC Zwolle.

2 września 2020 roku podpisał pięcioletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok z Manchesterem United. W nowym klubie zadebiutował 19 września 2020 roku w przegranym 1:3 meczu przeciwko Crystal Palace, zmieniając w 67 minucie spotkania Paula Pogbę i zdobywając swoją pierwszą bramkę dla klubu.

31 stycznia 2022 roku udał się na półroczne wypożyczenie do Evertonu.

1 stycznia 2024 roku został wypożyczony do Eintrachtu Frankfurt.

W reprezentacji Holandii zadebiutował 14 listopada 2017 w wygranym 3:0 towarzyskim spotkaniu z Rumunią. Grał w nim od 83. minuty, gdy zastąpił Stevena Berghuisa.